Zo word je striptekenaar
Peter Koch en Floris Oudshoorn hebben een cd-rom gemaakt voor klassikaal gebruik om te leren strip- en cartoontekenen. Zij kennen het vak uit eigen ervaring, dus met deze basistechnieken kom je ook ergens!
Strip- en Cartoonlessen op de computer en in de klas! Twee lesboeken (44 pagina's), een cd-rom met Stripstudio 1 en de CartoonMachine en een gratis stripboek. Creativiteit met de hele klas of individueel. Met deze methode leer je van striptekenaars zelf hoe je een leuke strip kunt maken en maak je met de hele klas een mooi stripblad. Strip- en Cartoonlessen op de computer en in de klas! Twee lesboeken (44 pagina's), een cd-rom met Stripstudio 1 en de CartoonMachine en een gratis stripboek. Creativiteit met de hele klas of individueel. Met deze methode leer je van striptekenaars zelf hoe je een leuke strip kunt maken en maak je met de hele klas een mooi stripblad.
De lessen van Peter Koch en Floris Oudshoorn zijn weergaves van door de auteurs beproefde stripworkshops in heel Nederland en geven de kinderen een haalbare instapmogelijkheid in het maken van strips, en inzicht in alle gebruikte technieken.
De nadruk van de lessen ligt op de stimulatie van creatief verhalend tekenen en schrijven. Bij de Cd-rom zitten 2 volledige lesboeken. De methode is dus zowel klassikaal als individueel te gebruiken.Bij aanschaf krijgt u een gratis stripboek.
Voor aanschaf neemt U contact op met de afdeling Cultuureducatie van de Sittardse Muziekschool 046-4200296 (Rene Lebens) of 06-41375842. Of bestel de "Strip en Cartoonmethode voor 12+" bij de Afdeling Cultuureducatie van De Sittardse Muziekschool. Bel 046-4200296 of schrijf naar : Afdeling Cultuureducatie, Sittardse Muziekschool, Broeksittarderweg 1, 6137 BH Sittard.
Bron: www.stripstudio.nl