Gratis Fokke & Sukke voor het onderwijs

Fokke en Sukke-tekenaar Jean-Marc van Tol is zijn eigen uitgeverij
gestart: Uitgeverij Catullus. Net voor de boekenweek 2007, met het
thema humor, verschijnen drie nieuwe boeken van zijn hand, waaronder
de nieuwste Fokke & Sukke: "De historische canon van Fokke & Sukke
(met een voorwoord van Frits van Oostrom)".

Van Tol begint Uitgeverij Catullus vanuit de behoefte om als auteur zoveel mogelijk stappen in het uitgeefproces in eigen hand te houden. Met de komst van nieuwe media en nieuwe digitale mogelijkheden wordt de kloof tussen auteur en lezer steeds kleiner. Het publiek wil op andere manieren strips en cartoons lezen. Daarbij passen nieuwe manieren waarop strips aan het publiek worden aangeboden.

Zo wordt het album "Verdwaald!" in de reeks Kort & Triest (wekelijks in jongerenkrant Kidsweek) gesponsord door TomTom Navigatiesystemen en zal "De historische canon van Fokke & Sukke" via digitale weg gratis beschikbaar worden voor leerlingen en docenten in het onderwijs. In deze bijzondere uitgave staan alleen maar nieuwe cartoons rond oude onderwerpen: Reid, Geleijnse & Van Tol hebben de Historische Canon van de Commissie Van Oostrom als uitgangspunt gebruikt voor het vervaardigen van uitsluitend nieuw materiaal. Het boekje sluit nauw aan op de volgorde van 'vensters' die de canon de Historische Canon van Nederland hanteert. Het voorwoord is geschreven door Prof. Dr. Frits van Oostrom.

Ook de wijze waarop Uitgeverij Catullus contact met boek- en stripwinkels onderhoudt is vernieuwend: tussen 10.00 en 17.00 is het mogelijk om via CHATtullus direct contact op te nemen met Uitgeverij Catullus.
Boekwinkels worden niet benaderd door vertegenwoordigers met reismodellen (dummy's) en recensenten krijgen geen recensie-exemplaren opgestuurd.

Uitgeverij Catullus is op 15 januari a.s. aanwezig op Vers voor de
Pers / Eerste Drukte in de Meervaart.

Informatie over de uitgaven is beknopt hieronder te vinden.

De historische canon van Fokke & Sukke
(voorwoord Frits van Oostrom)
Reid, Geleijnse & Van Tol
Winkelprijs : 8,95 euro
ISBN : 9789078753032
Verschijningsdatum: 24 februari 2007

Kort & Triest deel 1: VERDWAALD!
Jean-Marc van Tol
Winkelprijs : 7,95 euro
ISBN : 9789078753018
Verschijningsdatum: 24 februari 2007

President Owaldo en andere verhalen
Jean-Marc van Tol
Winkelprijs : 6,95 euro
ISBN : 9789078753025
Verschijningsdatum: 24 februari 2007

Meer informatie is te vinden op www.catullus.nl




Canon_cover_JPEG_groot.jpg
Onderwerpen
Extra

We stellen je mening op prijs. Deze wordt hier direct gepubliceerd.

Naam
E-mailadres
Mijn reactie