Workshop 'Laat ze strips lezen' voor docenten en andere activiteiten Stripdagen Haarlem 2008
Op 6 juni 2008, op de openingsdag van de Stripdagen Haarlem 2008, organiseert de Stichting Beeldverhaal weer activiteiten voor en met docenten en andere professionals uit het onderwijs. Belangstellenden kunnen zich nu vast aanmelden.
Inspiratie voor docenten
In Teylers Museum in Haarlem kunnen docenten deelnemen aan een inspirerende workshop over het gebruik van strips en beeld in het onderwijs. Speciale gast is Kurt Morissens, hij is auteur van het onlangs verschenen 'Laat ze strips lezen! - Informatie voor school, thuis en bibliotheek'. De workshop wordt gehouden tussen 10.00 uur en 12.00 uur op vrijdag 6 juni 2008.
Workshop voor 150 middelbare scholieren
Ook in Teylers op hetzelfde uur een groots opgezette workshop voor middelbare scholieren. Cartoonist Trik, in 2007 winnaar van de Inkspotprijs, laat leerlingen anders kijken naar maatschappij en politiek en zet ze vooral ook zelf aan het werk. We zoeken voor deze activiteit nog medewerking van één of meer scholen die groepen leerlingen willen afvaardigen die ochtend.
Aanmelden en meedoen
Belangstellenden voor (een van) deze activiteiten kunnen zich nu al aanmelden. Stuur een email aan redactie[apenstaart]stichtingbeeldverhaal.nl of gebruik dit formulier. Geef aan waar de belangstelling naar uitgaat. Ideeën en suggesties zijn ook altijd welkom!